Swingarm 250 /300

1. Swing Arm
2. Lagerbus
3. Sub-Framenaaldlager
4. Swingarm
5. Lagerbus
6. Sub-Framenaaldlager
7. Bout M10 X 295 Sw17
8. Sub-Framebus M23-125-M28 D=15-228mm
9. Bus
10. Moer M22x2 H=8
11. Nut
12. Bout M10X205 Sw-17 Sub-Frame
13. Sub-Framebus M23-M24-125 D=15-183mm
14. Bout M10 X 210 Sw17
15. Vlakke Rondel 22×10,3×2,5
16. Bout
17. Nut
18. Uitlaatbeugel
19. Buffer M20-M24-M28
20. Lagerbus M20-M24-M28
21. Circlip Kickstartas Ø16
22. Buffer
23. Veer
24. O-Ring